GTA 6 Çıkış Tarihi Ne Zaman? İşte Yeni İddia

GTA 6 hakkında yeni söylentilerin olmadığı bir gün bile geçmiyor. Rockstar Games'ten yeni bir iş ilanı, bir oyun tanıtımına her zamankinden daha yakın olabileceğimizi gösteriyor. Peki GTA 6'nın çıkış tarihi ne zaman? İşte bu uzun zamandır beklenen oyunla ilgili en son bilgiler.

GTA 6 Çıkış Tarihi Ne Zaman? İşte Yeni İddia

GTA 6 Çıkış Tarihi Merak Uyandırmaya Devam Ediyor

Oyun tarihinin en ikonik serilerinden biri olan GTA, altıncı oyunuyla raflardaki yerini almak için gün sayıyor. Ancak yıllardır aradığımız soru bir cevap bulamadı: GTA 6'nın çıkış tarihi ne zaman?

Şimdiye kadar bu konuda birçok rapor yapıldı. Ancak hiçbiri resmi bir dayanakları olmadığı için spekülasyonun ötesine geçmedi. İnternette GTA 6'nın Miami'de piyasaya sürüleceğine ve Ekim 2023'te piyasaya sürüleceğine dair söylentiler var. Ayrıca söylentilere göre 1970'lerden kalma oyunda sadece bir erkek kahraman olacak.

Daha önce durağımızın kurgusal bir şehir olacağı iddia edilmişti. Adaylar Miami, Rio de Janeiro ve Vice City'dir. Ayrıca oyunun büyük ölçüde Netflix'in Narcos franchise'ından ilham aldığı iddia ediliyor.

Bir diğer iddia da, oyunun uyuşturucu lordu olmaya çalışacak olan Ricardo adında oynanabilir bir karakter olacağı yönünde. GTA 5'in PS5 sürümünün bu yıl içinde piyasaya sürülebileceği tahmin ediliyor. Ancak bu, GTA 6'yı en az 2022'ye kadar bekleyebileceğimiz anlamına geliyor. GTA 6 çıkış tarihinin söylentileri artmaya devam ederken, Rockstar Games tarafından hazırlanan yeni bir iş ilanı, oyun için bazı ipuçları içerebilir.

Sinema fragmanı hazırlayacak video yapımcıları stüdyonun internet sitesinde yayınlanan bir ilanda aranıyor. Rockstar Games, ekibe katılan herkesten İnternet ve TV reklamları için görseller istiyor.

Şirket ayrıca, başvuru sahiplerinin çekimlerini sanal bir 3D oyun ortamında çekmek için yerleşik video araçlarını kullanmalarını bekliyor. Bu iş ilanı bir GTA 6 fragmanı için olabilir veya mevcut GTA oyunlarının yeni sürümleri için açılmış olabilir.

Ancak dileğimiz GTA 6! Uzun zamandır beklenen bu oyunda yeni gelişmeler hakkında bilgi edinirken sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. O zamana kadar bizi izlemeye devam edin! GTA 6'nın nerede olmasını istersiniz? Bir konu öneriniz var mı? Görüşlerinizi bizimle aşağıdaki yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0