Wordpress Kullanmanın Avantajları ve Dezavantajları

WordPress bir içerik yönetim sistemidir (CMS). İçerik yönetim sistemleri, siteyi kullanıcı dostu bir arayüzle yönetmenize olanak tanır.

Wordpress Kullanmanın Avantajları ve Dezavantajları

WORDPRESS NEDİR?

WordPress bir içerik yönetim sistemidir (CMS). İçerik yönetim sistemleri, siteyi kullanıcı dostu bir arayüzle yönetmenize olanak tanır.

Yeni başlayanlar için bile kolay anlaşılır yönetici alanından web sitenizde tüm değişiklikleri yapabilirsiniz.

Dışarıda birçok CMS varken, WordPress, internetteki tüm web sitelerinin yaklaşık% 26'sına sahip olduğu için en popüler olanıdır. Bununla birlikte, WordPress kullanmanın artılarına ve eksilerine bir göz atalım.

WordPress’i Kullanmanın Avantajları

Güncellenmesi kolay - WordPress sitenize giriş yapabilir ve kolaylıkla yeni sayfalar ekleyebilirsiniz. WordPress'in kullanımı kolaydır ve sitenizde sayfa oluşturmayı ve güncellemeyi kolaylaştıran sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Profesyonel Şablonlar - Web sitenizde kullanabileceğiniz önceden hazırlanmış binlerce şablon vardır. Bu temalar, dünyanın her yerinden uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Son derece güçlü - WordPress siteleri eklentilerle kolayca genişletilebilir.

Bu eklentileri yükleyerek, mevcut web sitenize herhangi bir işlevsellik ekleyebilirsiniz. Örnekler arasında bir iletişim formu eklemek, bir rezervasyon sistemi eklemek ve bir fotoğraf galerisi eklemek sayılabilir.

Tam Denetim ve Sahiplik - Web sitenizin, alan adınızın ve tüm içeriğinizin tam denetimi sizdedir. İstediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz ve sitenizin popülerliği, trafiği, satışları ve ziyaretçi sayısı sorun olmayacaktır.

WordPress’i Kullanmanın Dezavantajları

Öğrenme - WordPress'in kullanımı kolaydır, ancak yeni başlayanların onu nasıl kullanacaklarını öğrenmek için biraz zamana ihtiyaçları vardır.

Hızlı bir şekilde öğrenmek çok fazla yardım ve çaba gerektirir.

Bakım - WordPress'i, yüklü eklentileri ve temaları güncel tutmak sizin sorumluluğunuzdadır.

WordPress veya HTML? hangisi daha iyi

Artık WordPress ve HTML sitelerinin artılarını ve eksilerini biliyoruz. İşletmenizin web sitesi için hangisinin daha iyi olduğu hakkında konuşalım. Sitenizi güncellemek, değiştirmek veya yeni bir şey eklemek istemediğinizden eminseniz, bir HTML sitesi seçin. Daha hızlı olacak ve işinizi yapacak.

Web sitenizin özgürlüğünü ve kontrolünü istiyorsanız ve uzmanların sürekli yardımı için ödeme yapmak istemiyorsanız, WordPress kesinlikle daha iyi bir seçimdir. İşletme web sitelerini büyütmek isteyenler için WordPress ileriye giden yoldur.

WordPress kullanarak, kimseyi işe almadan web sitenize içerik ekleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar sayfa oluşturabilirsiniz.

Müşterilerinizi bilgilendirmek, hatta kendi e-posta listenizi oluşturmak ve yine de web sitenize daha fazla müşteri çekmek için bir blog bölümü ekleyebilirsiniz.

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0